Ana Sayfa Linklerİletişim

Dalyan da neler yenir?

Dalyan da yeme içme

Dalyan konumu ve geçmişten günümüze denizcilikle tanınmış olması nedeni ile en çok tüketebileceğiniz deniz ürünleridir, başka yerlerde belki rastlayamayacağınız birçok deniz ürününü dalyan da bulabilirsiniz.

Bunun yanında birçok restoran ve farklı yeme içme tesisleri vardır. Kısacası dalyan da yeme içme konusunda hiçbir sıkıntı çekmezsiniz, daha farklı hizmet görmek isteyenler içinse dalyan da bulunan otel ve motellerde bulunan restoranlarda hizmet vermektedir.

Burada Reklam

Tel: 0216 111 11 11
Fax: 0216 111 11 11
sizin@email.com
Detaylar için tıklayınız 1. Saadet Kızıltuğ diyor ki:

  Merhaba,

  Bayramda eşimle birlikte dalyanda kalmak istiyoruz.
  Bize tavsiye edebileceğiniz denize yakın düzgün temiz aynı zamanda çok pahalı olmayacak şekilde otel yada oteller tavsiye etmeniz.

  Oda Kahvaltı kalmayı planlıyoruz. Fakat akşam yemekleri içinrestaurantların fiyatları aşağı yukarı ne kadardır fikir verirmisiniz. Yoksa otelde yemek almakmı mantıklı olur. Dalyana özgü yemek olarak ne yemeliyiz tavsiyeleriniz bekliyoruz. Teşekkür ederim.

 2. timur diyor ki:

  dalyan gizli cennet tir tekne turlarını ve mangal keyfini kaçırmayın

 3. timur diyor ki:

  aşiyan boat hizmetinizdedir


Ağva Günay Hotel

Ağva' da açıldığı ilk günden beri beldenin gözde otellerinden olmayı başaran Ağva Günay Hotel alışılmışın dışında yüksek kalitede hizmet veren bir işletmedir.

Tel: 0216 721 77 22 (4 hat) Fax: 0216 721 77 20

Email: info@gunayhotel.com Web: www.gunayhotel.com

 

 

Reklam İşlemleri

Sitemizde reklam vermek isteyen işletmeler