Ana Sayfa Linklerİletişim

Dalyan İletişim

Dalyan Otel Rehberine ulaşım

Dalyan otel rehberi isimli sitemiz tamamen bir gönülüllülük esasına dayalı olarak hazırlanmıştır, bunun yanında dalyan da hizmet veren firmaların özel reklamlarınıda yayınlayarak dalyanın gelişimine katkı sağlamak amacı gütmekteyiz.

Sitemize destek olmak, eleştiri istek yada öneri sunmak yada reklam vermek için bizimle aşağıdaki form aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 1. Aysel Hünerli diyor ki:

  Merhaba,

  Neden Dalyan otelleri sayfanızda Ağva otellerine ait bilgiler çıkıyor , bir türlü anlayamadım.. Bu konuda sanırım yeniden düzenleme yapmanız gerekecek.

  teşekkürler

 2. m.gökhan öztürk diyor ki:

  Merhabalar ben Dalyan’da bir otel işletmecisiyim otelimi sizin sayfanızda yayınlamak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.
  Saygılarımla

 3. sevil deniz diyor ki:

  dalyanın en güzel ayı nisan mayıstır heryer misgibi portakal limon kokar çünkü bu aralar çiçeklenir bütün ağaçlar.Doğa uyanır bu ayda bütün dalyan yeşile boyanır nehirin plaktonları patlar yer gök yeşil olur nehirin yeşili göz kamaştırır.

 4. vusat inceler diyor ki:

  dalyanda çelik apartta konakladım sakin temiz güzel bir yerdi
  terasının manzarası gerçekten görülmeye değer.elinizi uzatsanız sanki nehire deyecekmişsiniz gibi…terasında manzara eşliğinde köy kahvalısı süperdi herkese tavsiye ediyorum:)


Ağva Günay Hotel

Ağva' da açıldığı ilk günden beri beldenin gözde otellerinden olmayı başaran Ağva Günay Hotel alışılmışın dışında yüksek kalitede hizmet veren bir işletmedir.

Tel: 0216 721 77 22 (4 hat) Fax: 0216 721 77 20

Email: info@gunayhotel.com Web: www.gunayhotel.com

 

 

Reklam İşlemleri

Sitemizde reklam vermek isteyen işletmeler