Dalyan İletişim

Dalyan Otel Rehberine ulaşım

Dalyan otel rehberi isimli sitemiz tamamen bir gönülüllülük esasına dayalı olarak hazırlanmıştır, bunun yanında dalyan da hizmet veren firmaların özel reklamlarınıda yayınlayarak dalyanın gelişimine katkı sağlamak amacı gütmekteyiz.

Sitemize destek olmak, eleştiri istek yada öneri sunmak yada reklam vermek için bizimle aşağıdaki form aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

4 comments

 1. Merhaba,

  Neden Dalyan otelleri sayfanızda Ağva otellerine ait bilgiler çıkıyor , bir türlü anlayamadım.. Bu konuda sanırım yeniden düzenleme yapmanız gerekecek.

  teşekkürler

 2. Merhabalar ben Dalyan’da bir otel işletmecisiyim otelimi sizin sayfanızda yayınlamak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.
  Saygılarımla

 3. dalyanın en güzel ayı nisan mayıstır heryer misgibi portakal limon kokar çünkü bu aralar çiçeklenir bütün ağaçlar.Doğa uyanır bu ayda bütün dalyan yeşile boyanır nehirin plaktonları patlar yer gök yeşil olur nehirin yeşili göz kamaştırır.

 4. dalyanda çelik apartta konakladım sakin temiz güzel bir yerdi
  terasının manzarası gerçekten görülmeye değer.elinizi uzatsanız sanki nehire deyecekmişsiniz gibi…terasında manzara eşliğinde köy kahvalısı süperdi herkese tavsiye ediyorum:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *