Ana Sayfa Linklerİletişim

Dalyan

Dalyan dünyaca ünlü bir cazibe merkezi…

 

 

 

 

Dalyan’ a ulaşmak için birçok seçenek bulunuyor ülkemiz yurt içi turizmi göz önünde bulundurulacak olursa Dalyan için en iyi seçenek tur firmaları gibi gözükmektedir, dalyan turları düzenleyen birçok firma bulunmaktadır. Bunun yanında Dalyan yolculuklarında uçak ile seçenler için Dalaman hava alanı bölgeye en yakın hava alanıdır. Otobüs ile Türkiyenin her yerinden dalyan bölgesine ulaşmak mümkündür.

Dalyan denince ilk akla gelenler İztuzu kumsalı, Dalyan ağzı kumsalı ve Caretta Caretta cinsi ve Celonia cinsi kaplumbağaların yaşadığı alanlar ve Dalyan kral mezarlarıdır. Dalyan da bulunduğunuz süre içerisinde bu bölgelere mutlaka uğramalı ve gezmelisiniz.

Dalyan turizmi ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan bir bölgedir, dalyan da birçok turistik merkez, otel, motel, pansiyon ve tur firması vardır.

Dalyan otelleri özellikle yurt dışından gelen ziyaretçilerin uğrak yerlerindendir, bunun yanında bölgede turizm sezonunda otel bulamayan ziyaretçiler için dalyan da pansiyonlar da bulunmaktadır, dalyan pansiyonları herkesi memnun edecek düzeydedir.

Dalyan halkının başlıca geçim kaynağı günümüzde turizm olsada daha eskilerde balıkçılıkdır.

Dalyan sadece turizmi ile değil yöresel mutfakları ilede ülkemizde bilinmektedir örneğin Dalyan köfte buradan çıkmıştır.  1. Mehmet diyor ki:

    Dünyanın en güzel yeri dalyan her türlü güzelliği içinde barındırıyor turistler aşık oluyor bu güzel memlekete

  2. Dalyan Hotel Caria diyor ki:

    Nehir ve kaya mezarları manzarası sizi bekliyor.


Ağva Günay Hotel

Ağva' da açıldığı ilk günden beri beldenin gözde otellerinden olmayı başaran Ağva Günay Hotel alışılmışın dışında yüksek kalitede hizmet veren bir işletmedir.

Tel: 0216 721 77 22 (4 hat) Fax: 0216 721 77 20

Email: info@gunayhotel.com Web: www.gunayhotel.com

 

 

Reklam İşlemleri

Sitemizde reklam vermek isteyen işletmeler