Ana Sayfa Linklerİletişim

Dalyan Dostlar Evi Boutique Hotel

Odanızın penceresini açtığınızda karşılaşacağınız görüntü sizleri 2500 yıl öncesine götürecektir. Aynı anda hem eski zamanı hem de şimdiki zamanı yaşayabilmek sizin elinizde. Dalyan Dostlar Evi sizleri başka diyarlara götürmek için hazırlanıyor. 7 oda kapasiteli otelimizin 2si suit odadır. 70metrekarelik havuzumuzda dilediğiniz aktiviteyi gerçekleştirmeniz mümkün. Split klima, sıcak su, saç kurutma makinesi, mini bar, telefon ve uydu TV li odalarımızda Wireless internet bağlantısı bulunmaktadır. Güneşten kaçmak isteyenler havuz barımızda serinleyebilir dilediği içeceği yudumlayabilirler. Türkiye’nin tatil cennetlerinden biri olan Dalyan, misafirlerine son derece muhteşem etkinlikler sunuyor. Dalış, yamaç paraşütü, rafting, tracking, windsurf, jeep safari, kanı, bisiklet turu, çamur banyosu, tekne ve mehtap turu ile sizlere en güzel anıları yaşatacak. Bu zengin ve çarpıcı güzellikleriyle Dalyan’ keşfetmek için Dalyan Dostlar Evini rayın.

Adres: Maraş Mahallesi Şavkar sokak no:1 Dalyan/Ortaca Muğla/Türkiye
Tel: 0252-284-55-21 Fax: 0252-284-55-23  1. Murat Gözoğlu diyor ki:

    Merhaba,

    Ağustos ayı, çift kişilik oda+kahvaltı fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum. Bir de varsa eğer 3 kişilik odanız onun da fiyatını öğrenebilir miyim?

    İyi çalışmalar


Ağva Günay Hotel

Ağva' da açıldığı ilk günden beri beldenin gözde otellerinden olmayı başaran Ağva Günay Hotel alışılmışın dışında yüksek kalitede hizmet veren bir işletmedir.

Tel: 0216 721 77 22 (4 hat) Fax: 0216 721 77 20

Email: info@gunayhotel.com Web: www.gunayhotel.com

 

 

Reklam İşlemleri

Sitemizde reklam vermek isteyen işletmeler