Ana Sayfa Linklerİletişim

Oasis Otel Dalyan

oasis otel dalyan
Otelimiz, yenilenen işletmesi ve personeliyle hizmet vermektedir. 10 adet suit odası ve bir adet çatı katı mevcuttur. Muhteşem dağ manzaralı odalarımızda, 1 adet duble yatak ve 2 adet singel yatak bulunmaktadır. Çatı katında ise 1 adet duble yatak, 2 adet singel yatak mevcuttur 1500 m2 bahçesi, çocuklar ve yetişkinler için iki havuzu, havuz barı, bahçesinde 2 adet kamelyası vardır. Her alanında keyifle tatil yapabileceğiniz bir ortama sahiptir.

Restoranımız lezzetli Türk yemekleri, ızgara çeşitleri, deniz ürünleri ve Türk mutfağının vazgeçilmez zeytinyağlı mezeleri eşliğinde havuz başında akşam yemeğinizi yemenin keyfini yaşayabileceğiniz temiz ve kaliteli hizmet vermektedir. Sevdiklerinizle birlikte tatil yapma keyfini yaşamanız için sizleri otelimize bekliyoruz.

Adres: Gülpınar mah. 346 sok. No: 5 Dalyan Ortaca MUĞLA
Tel: 0252 284 51 78
Fax: 0252 284 51 40
Mail: oasisoteldalyan@hotmail.com
Web: www.oasisotel-dalyan.com  1. zafer köse diyor ki:

    iztuzu plajına ulaşım konusunda açıklama koyabilirmisiniz sayfanıza.Birde dalyan’da yapıla turlar konusunda açıklama olabilir.iyi çalışmalar.

  2. Meral Doğu diyor ki:

    Bayram için düşünüyoruz fiyatlarınız konusunda bizi bilgilendirirseniz menun oluruz.Tşk.


Ağva Günay Hotel

Ağva' da açıldığı ilk günden beri beldenin gözde otellerinden olmayı başaran Ağva Günay Hotel alışılmışın dışında yüksek kalitede hizmet veren bir işletmedir.

Tel: 0216 721 77 22 (4 hat) Fax: 0216 721 77 20

Email: info@gunayhotel.com Web: www.gunayhotel.com

 

 

Reklam İşlemleri

Sitemizde reklam vermek isteyen işletmeler